طراحی آرم ، لوگو ، نشانه ، یک کسب 

بدون شک لوگو نماد گرافیکی یا سمبل طراحی شده برای شناخته شدن شرکتها، سازمانها و یا افراد حقیقی در بازارهای هدف و در نظر عموم می باشد.

لوگوها می توانند از نشانه ها و نمادهای گرافیکی تشکیل شده باشند و یا از نام شرکت. حتی لوگوها می توانند تلفیقی از هردوی آنها باشند.

لوگو معرف برند و نام تجاری شرکتها است. در دنیای کنونی “لوگو” یکی از پراهمیت ترین نکات قابل توجه در برندسازی و گسترش آن به شمار می آید.

لوگوی خوب باید ساده باشد. نباید لوگوها را خیلی پیچیده کرد. دلیل خلق لوگو این است که به راحتی و در نخستین نگاه با مخاطب ارتباط برقرار کند و بدون پیچیدگی بیانگر مفهوم اصلی آن باشد.

لوگوی خوب باید متفاوت باشد به گونه ای که میان انبوهی از هزاران لوگو کاملا شناخته شده و متمایز جلوه کند. 

لوگوی خوب باید قابلیت استفاده در گونه های مختلف تبلیغات را داشته باشد. باید همان کارایی، جذابیت و اثربخشی را نه تنها در تبلیغات چاپی بلکه در تبلیغات محیطی، وب سایت، مجله، روزنامه، ست اداری، ویدئو و دیگر شیوه های تبلیغاتی داشته باشد. 

لوگوی خوب باید درخور نوع کسب و کار و هدفی که از آن انتظار می رود، باشد. باید از لحاظ دیداری دلنشین به نظر آمده و راحت با مخاطب ارتباط برقرار کند. 

لوگوی خوب باید بازار هدف خود را در نظر داشته باشد و طیف مخاطبین خود را کاملا بشناسد. لوگوی خوب نباید مخاطبین را در شناخت برند مربوطه سردرگم کند. 

لوگوی خوب باید رابطی میان شرکت و مخاطبین آن باشد و بتواند دید و سلیقه مخاطب خود را به شیوه ای منحصر به فرد با زبان گرافیک در آن لحاظ کرده باشد. 

لوگوی خوب باید در ذهن بماند به نحوی که حتی با یکبار دیدن، بتوان در دفعات بعدی آن را شناخت و معرف آن به افراد دیگر بود.

لوگوی خوب باید در هر زمان و دوره ای خوب به نظر آید. لوگوی خوب نشان برندی است که هدف اصلی آن ماندگاری است پس نباید نیازی به تغییر آن در دوره های مختلف زمانی احساس شود.

طراحی و اجرای آرم ، لوگو ، نشان ، نام واره ، طراحی پیتوگرام و کاراکتر ، نیز در این شاخه دسته بندی می شوند

طراحی بارکد دیجیتالی یا QRCODE نیز شاخه ای از این اقدام محسوب می شود .

بارکد دیجیتالی ( بارکدهای قابل اسکن ) یکی از قوی ترین ابزارها در راستای رسیدن مخاطب به اطلاعات کسب و کار شماست . این بارکد می توانند حاوی اطلاعات مفیدی از جمله تلفن ، آدرس وب ، محل کسب و کار و … باشند . نوع طراحی این بارکد ها به شکلی است که می توانند بر روی تمامی اقلام تبلیغاتی کسب و کار ما حضور داشته باشند

callus

ضمنا از طریق فرم زیر نیز می توانید درخواست خود در هر یک از زمینه های فوق را ارسال بفرمائید

درخواست خدمات تبلیغاتی

 

تائید درخواست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *