طراحی تبلیغات محیطی ، یک کسب 

بیلبورد بی شک یکی از قدرتمندترین ابزارهای رسانه های محیطی به شمار می رود که همواره از دوران باستان تا امروز مورد توجه بازرگانان ، کارخانجات ، بانک ها و موسسه خدماتی بوده است.

تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس ببنندگان است اطلاق می شود.

یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن با سایر رسانه های تبلیغاتی دیگر گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده و چون نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند. در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغ…

در میان طراحی های محیطی دسته هایی دیگری وجود دارد که بعضا بسته به شرایط محیط ایجاد و طراحی شده است ، این فضاها اصطلاحا فضاهای تبلیغات شهری نامیده می شوند

تبلیغات داخل مترو ، تبلیغات داخل اتوبوس ، بدنه اتوبوس ، طراحی روی بدنه ماشین ، تلویزیون های شهری ، باکس لایت های خیابانی ، پنجره های تبلیغاتی و … را می توان در این دسته نام برد .

این نوع از رسانه محیطی معمولا در خیابان ها، میدان ها، تقاطع ها و بزرگراه ها که مسیر تردد وسایل نقلیه هستند نصب میشود و گاه بسته به نوع خلاقیت صاحبان آگهی یا شرکت های تبلیغاتی اجرا کننده تبلیغات آنها از قالب های یکنواخت خود خارج شده و با جذابیت های بصری آمیخته میشود.

طراحی و اجرای تبلیغات محیطی ، جاده ای ( بیلبورد / استرابورد / فیکسچر ) سراسر کشور

طراحی و اجرای تبلیغات محیطی ( بیلبورد پل ) سراسر کشور

طراحی و اجرای بنرهای تبلیغاتی(استیکر ،  فلکسی پشت نور و بدون نور ، پانچ بنر ، مش ، چسب بنر)

callus

ضمنا از طریق فرم زیر نیز می توانید درخواست خود در هر یک از زمینه های فوق را ارسال بفرمائید

درخواست خدمات تبلیغاتی

 

تائید درخواست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *