طراحی و اجرای هدایای تبلیغاتی ، یک کسب

هدیه تبلیغاتی می‌تواند از یک نایلون تبلیغاتی نامیده شده تا گرانترین ساعت‌ها و حتی خودرو. بهترین هدیه تبیغاتی هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند، مثلا از هدیه‌ای که روی میز کار و یا ساعتی که روی مچ دست بسته می‌شود می‌توان نام برد که از پر بازدیدترین هدایای تبلیغاتی می‌توانند باشند.

محل تبلیغ بر روی هدیه باید در دید مناسب باشد و در این نوع تبلیغ معمولاً در مرکز هدیه صورت می‌گیرد. لزوما بزرگ بودن یا گران بودن یک هدیه تبلیغاتی نمی‌تواند دلیل بر کارآ بودن آن هدیه داشته باشد . مثلا حتی یک خودکار تبلیغاتی کوچک می‌تواند در این زمینه از یک کیف گرانقیمت ارزشمندتر و مفیدتر باشد.

شما با عرضه تبلیغات ، کالا و خدمات خود را به آنها معرفی میکنید. به این ترتیب بر اثر تلاش های شما آنها مجبور نیستند برای تهیه خواسته ها و نیازهایشان به زحمت بیفتند.با ارائه هدایای تبلیغاتی شما به مشتریان یادگاری های کاربردی را هدیه می دهید که میتوانند با حفظ و نگهداری و استفاده مستمر از آنها کالاها ، خدمات و نام و نشان تجاری شما را همیشه به یاد داشته باشند.

ما میدانیم که تمامی مشتریان آگهی های چاپی و نامه های تبلیغاتی شرکت ها را نزد خود نگه نمیدارند،اما ارائه ی مثلاً یک جاکلیدی کوچک یا فلش مموری… که اطلاعات تماس شما برروی ان درج شده باشد میتواند در تمام طول سال شما را در نزدیک ترین حالت ممکن به مشتریانتان نگه دارد.

در کل می توان خدمات هدایای تبلیغاتی قابل ارائه را در شاخه های زیر دسته بندی کرد :

طراحی و فروش انواع هدایای تبلیغاتی ارزان و هدایای لوکس برای ارائه به مشتریان

طراحی و تولید انواع هدایای تبلیغاتی لوکس ( ساعت مچی ، مجموعه اداری ، سررسیدهای لوکس )

طراحی و تولید انواع هدایای تبلیغاتی ( پرچم ، کلاه ، بادکنک ، ساعت دیواری ، خودکار )

طراحی و چاپ بر روی انواع لباس ( کلاه ، تی شرت ، لباس کار ، پیش بند )

طراحی و چاپ انواع تقویم های لوکس ، تقویم رومیزی ، تقویم های دیواری

طراحی و اجرای انواع تندیس و تقدیرنامه

طراحی و اجرای انواع پیکسل ، بچ سینه و …

خودکار، روان نویس و جاسوئیچی تبلیغاتی:

این دو نوع از ارزانترین و قدیمی ترین هدایای تبلیغاتی هستند که تا مدتی در دست مشتری باقی می ماند و بعد از آن دور انداخته می شود. حداکثر زمان استفاده از آن یکسال می باشد ولی برای تبلیغات کوتاه مدت، تبلیغ در نمایشگاه ها و تحویل به عموم بسیار مناسب است و می توان بصورت گسترده تولید انجام داد.

لیوان، کیف دستی، سررسید و ساعت:

هدایای تبلیغاتی مناسب فروشگاه ها و مغازه های معتبر است که بیشتر به مشتریان ثابت تقدیم می شود. این مشتریان که قبلاً هم از شما خرید کردند، شما را با این هدایا به یاد خواهند داشت. حداکثر زمان استفاده ی این هدایا سه سال است.

هدیه تبلیغاتی تندیس و کیف:

            مناسب تقدیر و تشکر و همایش ها و جشنواره ها می باشد.

هدیه تبلیغاتی بادکنک ، بادبزن و کلاه :

مناسب جهت استفاده در جشن ها ، جشنواره ها می باشد .

هدیه تبلیغاتی فلش مموری:

فلش مموری در دو نوع معمولی و سفارشی جهت هدیه یه مشتریان می باشد. فلش های معمولی مانند همه ی فلش مموری های موجود در بازار است که اطلاعات شرکت روی آن حک می شود و فلش مموری سفارشی در قالب های خاص به شکل لوگوی شما قابل تهیه است. نمونه ی فلش های سفارشی را در اینجا مشاهده کنید

عمر استفاده از این هدایا طولانی مدت است و هدیه ای ماندگار خواهد ماند به شرطی که با کیفیت و حافظه ی خوب باشد و نه مانند فلش مموری های سفارشی که شرکت ها فقط برای کلاس کاری تولید می کنند و برایشان مهم نیست که مشتری یک روز استفاده می کند یا یک ماه!

ساعت و ست های چرمی و فلزی:

از سری هدایای تبلیغاتی لوکس هستند که کارخانه ها و شرکت های بین المللی برای مدیران شرکت های همکار خود در تعداد محدود تولید می کنند.

هدیه تبلیغاتی مالتی مدیا:

کلیپ ها و سی دی های مالتی مدیا جهت معرفی خدمات یک شرکت، فروشگاه و کارخانه تهیه می شود و معمولاً در نمایشگاه ها به عموم تحویل داده می شود

هدایای تبلیغاتی خاص:

هدایای تبلیغاتی خاص معمولاً برای کارمندان و همکاران یک شرکت تهیه و تولید می گردد. عمر استفاده از آن طولانی و در صورت استفاده برای مشتری، می تواند ساده تر و کم هزینه تر تولید شود

هدایای تبلیغاتی نقشه گردشگری :

این هدایای تبلیغاتی بیشتر در مواردی استفاده می شود که مشتریان و یا مراجعه کنندگان شما از شهر و یا کشور دیگری به شما مراجعه کنند و در این بین شما علاوه بر تبلیغات خود می توانید فرد را با زیبایی ها و نقاط گردشگری شهر و یا کشور خود آشنا نمائید .

معمولاً این قبیل هدایا مدت های طولانی نزد فرد نگهداری خواهد شد

callus

ضمنا از طریق فرم زیر نیز می توانید درخواست خود در هر یک از زمینه های فوق را ارسال بفرمائید

درخواست خدمات تبلیغاتی

 

تائید درخواست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *