عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، یک کسب 

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه ان به نمایش گذاردن دقیق ، کامل و باکیفیت محصول یا پروداکت می باشد. در این شاخه هدف تنها یک چیز است : نمایش کامل ، واضح ، زیبا و متفاوت کالا از زوایای مختلف که شامل جلوه های زیبای بصری باشد و حس تحسین برانگیز بودن را در مشتری بر انگیزاند .

عکاسی صنعتی ممکن است به سفارش یک سازمان صنعتی صورت می پذیرد و به ثبت فرایندهای تولید ، محصولات ، سازمان کار ، کارکنان و یا تجهیزات سازمانی می پردازد. عکس صنعتی ممکن است با مقاصد داخلی ( به عنوان مثال اداری و یا روابط صنعتی ) و یا خارجی ( به عنوان مثال تبلیغات یا روابط عمومی ) بکار گرفته شود.

در این میان بعضی از عکاسان صنعتی سعی می‌کنند با طراحی دکورهای ساده منطبق با کاربردهای کالای مورد عکاسی کمی جنبه کاربردی تر به عکس داده و عکس را از آن سادگی آزاردهنده عموم عکسهای صنعتی نجات دهد ُ که بعضاً بسیار سودمند واقع می‌شود و جذابیت بصری عکس را دو چندان می‌کند و گاه با اکمی اغراق و بی تجربگی دکور بر سوژه غلبه می‌کند و خود را در عکس بیشتر به رخ می‌کشد ُ که این امر به تجربه یک عکاس صنعتی بر می‌گردد که تا چه میزان و چگونه دکور پس زمینه را تهیه و اجرا کند که به جذابیت کالا کمک کند ضمن اینکه خود دکور در حاشیه قرار داشته باشد.

چرا عکاسی صنعتی ؟

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، یکی از نیازهای امروزه کسب و کارهایی که به تولید محصول یا ارائه خدمات می پردازند است . با گسترش روزافزون تولید محصولات داخلی و احداث واحد های تولیدی و کارخانجات و روند رو به رشد کشور در زمینه تولید ، همچون شرکت های بزرگ جهان ، معرفی و تبلیغات برای هر واحد تولیدی جزو نیازهای نخستین محسوب شده و هر شرکتی بنا به سیاست کاری خود اقدام به معرفی کالا و برند خود می نماید . در این بین عکس هایی با کیفیت از خطوط تولید ، فضای کارخانه ، کارگاه و محیط های تولید از نیازهای نخستین در هر اقدام تبلیغاتی بوده و یک عکس خوب به درستی خواهد توانست نحوه تولید و کیفیت کالا را در شرایط مطلوب کارخانه به دید مشتری برساند.

ارائه تصویر واضح و روشن از یک کسب و کار و یا شرکت در بازار اقتصادی امروزه ضروری است . تحقیقات نشان داده ذهن انسان بسیار تواناتر در جذب تصاویر است ، تا نوشته ها ، و یا حتی فرمت های کلامی . ارائه کسب و کار شما از لحاظ بصری تأثیر بیشتری فراهم می کند، به ویژه هنگامی که عکس و طراحی با کیفیت ، وضوح ، خلاقیت همراه باشد. عکس حرفه ای و با کیفیت به طور موثر باعث افزایش فروش محصولات و رونق کسب و کار مجموعه شما می شود

تقریبا تمامی زمینه های تبلیغاتی، نیازمند عکسی مناسب هستند. عکسهای صنعتی معمولا در بروشور ها، تیزرها، استندها، کارت های ویزیت، گالری تصاویر، سایت ها، تابلوها، بیلبوردها و….. استفاده می شود.دامنه استفاده از عکس در تبلیغات خود نماینگر اهمیت آن می باشد.

گاهی اوقات یک عکاس حرفه ای با دوربینی مناسب می تواند با گرفتن تصاویر گویا، حتی کار طراح یا گرافیست را نیز انجام دهد. تصاویری واضح با زاویه ای مناسب و موضوع بندی خوب، خود بیانگر بسیاری از مطالبی است که مشتری ها مایلند برای تبلیغات به دیگران انتقال دهند.

تولید عکس های صنعتی ، تبلیغاتی و تجاری برای استفاده بهتر و جذاب تر در معرفی محصولات ، خدمات و مجموعه با محیط های متفاوت تبلیغاتی

عکاسی صنعتی از انواع محصولات

عکاسی تبلیغاتی از انواع مواد غذایی

عکاسی خط تولید، امکانات و تجهیزات کارخانجات

عکاسی از فضای داخلی ، پرسنل و خدمات شرکت ها

عکاسی تبلیغاتی برندها به همراه مدلینگ

عکاسی محیطی و فضای باز

عکاسی از سمینارها ، جشنواره ها و رویدادهای مختلف

            عکاسی به صورت محیطی ، عکاسی از خدمات ، عکاسی هوایی مجموعه و …

callus

ضمنا از طریق فرم زیر نیز می توانید درخواست خود در هر یک از زمینه های فوق را ارسال بفرمائید

درخواست خدمات تبلیغاتی

 

تائید درخواست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *