طراحی و توسعه اپلیکیشن ، یک کسب 

با گسترش روز افزون تلفن های هوشمند و همه گیر شدن تکنولوژی این ابزار به یکی از خصوصی ترین وسایل و نزدیک ترین شی به هر فرد تبدیل شده است . استفاده میلیون ها کاربر از تلفن های هوشمند بستری را ایجاد نموده است که می بایست هر شغل و کسب و کاری در آن بروز بوده و قابل دسترس افراد باشند . 

شاید تا سالها قبل فقط داشتن یک وب‌سایت برای معرفی کسب کار کافی بود ولی امروزه وضع تغییر کرده و تلفن‌های هوشمند در بورس کار قرار دارند، لذا داشتن یک اپلیکیشن مناسب جهت معرفی خدمات و یا ایجاد بستری برای کسب درآمد کاملا ضروری است .

روش جالب پولسازی با اپلیکیشن : 

بر روی کاغذ بنویسید که چه مهارت هایی دارید ، آیا مهارت های شما قابل آموزش هستند ؟ اگر توانستید در مورد مهارت خود حداقل ده ترفند و تکنیک و آموزش بنویسید می توانید به راحتی ایده های خود را به فروش برسانید 

چگونه ؟ 

کار ساده است ، شما ایده های خود را بنویسید و ما آن را برای شما تبدیل به یک اپلیکیشن آموزشی می کنیم ، به همین سادگی 

حالا با یک حساب سر انگشتی و بررسی اپلیکیشن های مارکت های معروف می توانید صحت این قضیه را بررسی نمائید 

کافیست قیمت اپلیکیشن خود را بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان در نظر بگیرید و پس از نصب حداقل ۱۰۰۰ نفر شما به سادگی به رقم ۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان رسیدید 

این فرآیند می تواند به سادگی دنباله دار باشد 

شروع کردنش با شما ، طراحی ، پشتیبانی و پیگیری فنی با ما 

تیم طراحی و توسعه اپلیکیشن یک کسب ، با هدف طراحی، برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن های موبایل تحت آندروید، آی او اس ، ویندوز فون و همچنین تولید نرم‌افزار راه‌اندازی شده است.

کلیه اعضای این گروه با سابقه بلند مدت، اقدام به ارائه خدمات مختلف تحت وب از قبیل، وب هاستینگ، مدیریت و امنیت سرور و طراحی سایت را دارا می باشند.

callus

ضمنا از طریق فرم زیر نیز می توانید درخواست خود در هر یک از زمینه های فوق را ارسال بفرمائید

درخواست خدمات تجارت الکترونیک

 

تائید درخواست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *