خدمات مشاوره ای

خدمات مشاوره ای یک کسب، هر کسب و کاری برای شروع در زمینه های مختلف از جمله برندینگ، تبلیغات، مارکتینگ، فروش، بازاریابی و …، نیازمند حضور مشاور در کنار خود است. اینکه کسب و کاری بدون درنظر گرفتن تجربیات دیگران شروع به فعالیت کند به مثال ورود به دنیایی تاریک بدون چراغ راه است. 

مشاور خوبی فردی است که بتواند علاوه بر شناخت بازار هدف ما، آینده نگری را نیز در کسب و کار ما مشاهده و برای آن برنامه داشته باشد. شرکت تبلیغاتی یک کسب با توجه به نیاز اکثر کسب و کارها خدمات مشاوره ای خود را در شاخه های زیر ارائه می نماید. بدیهی است هر یک از خدمات زیر به تنهایی دنیایی از اقدامات، فعالیت ها و نتیجه گیری هاست که می تواند کسب و کار شما را در مسیر درست هدایت نماید. 

خدمات مشاوره ای یک کسب به دو صورت حضوری و تلفنی به کسب وکارها، دانش پذیران، استارتاپ ها و … ارائه خواهد شد. با کلیک روی هر کدام از گزینه ها می توانید توضیحات بیشتری را در مورد آن خدمات مشاوره ای دریافت کنید.

ضمنا می توانید از طریق فرم زیر جلسه مشاوره خود را ررزو نمائید. برای شروع کار پیشنهاد می کنیم از یک جلسه رایگان که در فرم زیر قابل ارائه خواهد بود استفاد کنید تا بیشتر با خدمات یک کسب آشنا شوید.

مشاوره تبلیغات و هویت سازی برند

page01

مشاوره طراحی کمپین های تبلیغاتی

page04

مشاوره بهبود و بهینه سازی تبلیغات

page02

مشاوره تبلیغات و کمپین های نمایشگاهی

page06

مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین

page03

مشاوره سمپلینگ و پروموشن

page05
بارگذاری...

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *