مجله دیجیتالی برند ، تبلیغات پاک

مجله دیجیتالی برند ، تبلیغات پاک

مجله دیجیتالی برند ، تبلیغات پاک ،  اولین مجله دیجیتالی آموزشی ، تبلیغاتی برندینگ مشاغل کشور است که بر پایه سیستم عامل اندروید ، طراحی و اجرا شده و به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است .

این اپلیکیشن با توجه به استفاده از فناوری TOS : Turn Over Similar ( قابلیت شبیه سازی ورق زدن ) حجم عظیمی از کاربران تبلت ها ، فبلت ها و گوشی های هوشمند را بازار هدف خود قرار داده است و با استفاده از روش های متمایز در تحریر و دسته بندی مطالب ، طراحی گرافیک ، انتشار متفاوت و رابط کاربری خاص توانسته است بیش از ۲۰۰۰۰ کاربر ، از سراسر کشور را در مدت کوتاه تحت عنوان خوانندگان خود قرار دهد .

ناشران این مجله با انتشار مقالات و مطالب تخصصی و مفید به قلم اختصاصی اساتید و فعالان در عرصه های مدیریت ، تجارت الکترونیک ، دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات ، بازاریابی ، فروش و… برای کاربران مجله برند سعی در آموزش ، فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و جهت دهی صحیح کسب و کارها و علاقه مندان در حوزه های مذکور می نماید .

راهکاری علمی و عملی ارائه شده در مطالب این مجله می تواند راهنمای مناسبی برای مدیریت کسب و کارهای دیروز ، امروز و فردا باشد .

حضور تبلیغاتی برند های ملی ، بومی و محلی نیز یکی دیگر از قابلیت های این مجله دیجیتالی می باشد که با توجه به نحوه انتشار این مجله و حجم متفاوت کاربران یکی از ارزانترین و هوشمندانه ترین روش های تبلیغات آنلاین می باشد .

مزایای مجله دیجیتالی برند از نگاه کاربران :

روش دسترسی به مجله و اشتراک گذاری مجله با دوستان

سرعت انتشار مجله و دسترسی لحظه ای

ماندگاری دائمی مجله و عدم معدوم شدن مطالب

قابلیت لینک دهی به مطالب با اشاره انگشت

و ….

دانلود مجله دیجیتالی برند   ثبت آگهی در مجله برند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *