نمایشگر هوشمند یک کسب

در دنیای پرسرعت امروز ، فناوری های نوین جای خود را به ابزارهای قدیمی و پرمصرف داده اند . از این رو تکنولوژی نمایشگر سالهاست که با پیشرفت چشمگیر خود یکی از بروزترین تکنولوژی های موجود در کشور می باشد . 

شرکت تبلیغاتی یک کسب در راستای حمایت از محصولات دانش بنیان اقدام به فروش محصولات نمایشگرهای هوشمند با ارائه چهار فناوری بروز دنیا نموده است . این محصولات بر پایه فناوری روز دنیا توسط متخصصان ایرانی طراحی و تهیه شده است .

مسئولیت های اجتماعی این پروژه : 

حمایت از فناوری های طراحی شده توسط متخصصان ایرانی 

حمایت از محیط زیست در راستای محصولات تبلیغاتی بدون چاپ 

۱٫ نمایشگر هوشمند کیوسک اطلاع رسانی (dispaly)
کیوسک های اطلاع رسانی یکی از بهترین سازه های ممکن جهت نمایش تصویر ، تیزر و کلیپ به صورت ایستاده می باشند ، از مهمترین مزیت این نمایشگرها ارسال اطلاعات از راه دور و نزدیک توسط لب تاپ و گوشی هوشمند می باشد .
این سازه علاوه بر ابعاد متناسب با یک نمایش مفید می تواند درجه هوا ، اوقات شرعی ، پخش خودکار اذان و … را نیز داشته باشد .
کیوسک اطلاع رسانی با برخورداری از نرم افزار مدیریت محتوای آنلاین ، پخش محتواهای متنوع ، دفعات تکرار ، زمان های پخش و … می تواند بهترین ابزار جهت اماکنی باشد که نیاز به تبلیغات در مقابل مخاطب به صورت مستقیم دارند . 

۲٫ نمایشگر هوشمند تعاملی (touch display)
نمایشگر هوشمند تعاملی این امکان را به مخاطب می دهد که بوسیله نمایشگر های تاچ با امکانات تلویزیون ارتباط برقرار نماید . این نمایشگر امکان نصب انواع نرم افزارهای حوزه اندورید رو خواهد داشت و بهترین ابزار جهت نرم افزارهای تعاملی با مخاطب مثل نرم افزارهای crm و منوی رستوران ها را در اختیار مخاطب قرار خواهد داد .
برای مثال رستوران ها می توانند با انتخاب این سازه به راحتی منوی خود را دراختیار مخاطب قرار داده و از آن بعنوان سفارش گیرنده استفاده نمایند . 

۳٫ آینه های هوشمند (digital mirror)
آینه های هوشمند یک کسب با امکان متفاوت در اختیار مخاطب قرار گرفته است . این محصولات با امکان تبدیل به آینه در زمانی که مخاطب در مقابل آن ایستاده و بالعکس ، امکان نمایش محتوا را به صورت مستقیم در ذهن مخاطب ایجاد کرده است . محصولی که پیش روست یکی از لوکس ترین محصولات این گروه است که بسیار مناسب جهت استفاده در آسانسور ، اتاق های پرو لباس ، هتل و شرکت ها و … می باشد . این محصول با امکان خروجی صدای بسیار بالا می تواند به راحتی به عنوان یک محصول صوتی در حین نمایش تصویر مورد استفاده قرار گیرد . 

۴٫ مودم های دریافت هوشمند (signage)
گاه پیش می آید امکان مورد نظر دارای نمایشگر هستند و نیازی به نمایشگر اضافی ندارند ولی ارسال محتوا به این نمایشگرها از راه نزدیک سخت و از راه دور ناممکن است . از این رو فناوری مودم های دریافت هوشمند وارد عمل شده و با نصب بسیار ساده می توانند نقش گیرنده های دیجیتال را برای نمایشگر ایجاد کنند . این ابزار بهترین امکان را برای اماکنی ایجاد می کند که به صورت چند شعبه ای مشغول به فعالیت می باشند . از طریق این ابزار می توان در آن واحد به نمایشگرهای مستقر در تمامی شعب بدون محدودیت جغرافیایی ارسال اطلاعات داشت . 

راهکارها :
بانک ها / موسسات / ارگان ها / بیمارستان ها / مجموعه های ورزشی / آرایشگاه ها / باشگاه های بدن سازی / هتل ها / اماکن گردشگری / فروشگاه ها / رستوران ها / فروشگاه های پوشاک / مجتمع های تجاری و اداری و هزاران استفاده دیگر در اماکن مختلف 

جهت دریافت راهکارهای مورد استفاده و مشاوره رایگان با شماره های زیر در ارتباط باشید 

تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر ، سفارش و امور قرارداد
۰۲۱۷۷۶۵۰۶۰۹
۰۹۱۲۷۸۲۳۸۱۵

    سبد خرید