طراحی و توسعه اپلیکیشن

با گسترش روز افزون تلفن های هوشمند و همه گیر شدن تکنولوژی این ابزار به یکی از خصوصی ترین وسایل و نزدیک ترین شی به هر فرد تبدیل شده است . استفاده میلیون ها کاربر از تلفن های هوشمند بستری را ایجاد نموده است که می بایست هر شغل و کسب و کاری در آن بروز بوده و قابل دسترس افراد باشند . 

شاید تا سالها قبل فقط داشتن یک وب‌سایت برای معرفی کسب کار کافی بود ولی امروزه وضع تغییر کرده و تلفن‌های هوشمند در بورس کار قرار دارند، لذا داشتن یک اپلیکیشن مناسب جهت معرفی خدمات و یا ایجاد بستری برای کسب درآمد کاملا ضروری است .

روش جالب پولسازی با اپلیکیشن : 

بر روی کاغذ بنویسید که چه مهارت هایی دارید ، آیا مهارت های شما قابل آموزش هستند ؟ اگر توانستید در مورد مهارت خود حداقل ده ترفند و تکنیک و آموزش بنویسید می توانید به راحتی ایده های خود را به فروش برسانید 

چگونه ؟ 

کار ساده است ، شما ایده های خود را بنویسید و ما آن را برای شما تبدیل به یک اپلیکیشن آموزشی می کنیم ، به همین سادگی 

حالا با یک حساب سر انگشتی و بررسی اپلیکیشن های مارکت های معروف می توانید صحت این قضیه را بررسی نمائید 

کافیست قیمت اپلیکیشن خود را بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان در نظر بگیرید و پس از نصب حداقل ۱۰۰۰ نفر شما به سادگی به رقم ۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان رسیدید 

این فرآیند می تواند به سادگی دنباله دار باشد 

شروع کردنش با شما ، طراحی ، پشتیبانی و پیگیری فنی با ما 

تیم طراحی و توسعه اپلیکیشن یک کسب ، با هدف طراحی، برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن های موبایل تحت آندروید، آی او اس ، ویندوز فون و همچنین تولید نرم‌افزار راه‌اندازی شده است.

کلیه اعضای این گروه با سابقه بلند مدت، اقدام به ارائه خدمات مختلف تحت وب از قبیل، وب هاستینگ، مدیریت و امنیت سرور و طراحی سایت را دارا می باشند.

قبل از هرگونه اقدام در راه اندازی کسب و کار آنلاین می توانید با کارشناسان یک کسب به صورت رایگان مشاوره داشته باشید

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *