مشاوره تبلیغات و هویت سازی برند

مشاوره تبلیغات و هویت سازی برند

هویت برند اقدامی است که جایگاه شما را در ذهن مخاطب یادآوری می کند در واقع با ایجاد هویت برند شما وجه تمایز خود را به سبک خود ، طرح خود و نحوه نمایش خود برای مشتری نسبت به رقبا یادآوری کردید

پس از اقدامات مهم راه اندازی تجارت از جمله :

بررسی بازار هدف ( شناخت مشتریان )

تحلیل بازار فروش آنلاین و آفلاین

تحلیل رقبای مجازی و واقعی

تحلیل فضای موجود کسب و کار

تحلیل فرآیند بازاریابی ، تبلیغات و فروش فعلی

طراحی استراتژی جدید ، بازاریابی ، تبلیغات و فروش

طراحی فضای تبلیغاتی و بازاریابی برای جذب مشتریان

برنامه ریزی زمانبندی طرح عملیاتی

شناخت رسانه های آنلاین و آفلاین و تاثیرات آن

طراحی سیستم تبلیغات و ارزیابی نهایی از بازخورد فروش و …

یکی از مهمترین قدمهای شروع یک اقدام تبلیغاتی ، هویت سازی برند است

نام تجاری یا برند Brand یک مفهوم کلیدی در محافل بازاریابی است، میتوان از ان به عنوان سکوی پرشی که می تواند کسب و کار شما رو به جلو و موفقیت ببرد و به شما یک مزیت رقابتی بدهد، یاد نمود.

امروزه سرمایه اصلی بسیاری از شرکت های بزرگ نه در دارایی های ملموس بلکه در نام تجاری آن هاست. محققان بر این باورند که ارزش واقعی یک شرکت جایی بیرون از آن است، یعنی در ذهن خریداران، کالاها را شرکت ها می سازند و برندها را مشتریان می‌خرند. با اینکه کیفیت یک محصول به مرور زمان می تواند در ارتقاء جایگاه یک برند مؤثر باشد اما کیفیت، تنها یکی از عوامل تعیین کننده است. در واقع این برند است که تعیین می کند کدام محصول به فروش برسد. از این رو بیشتر شرکت های موفق و بزرگ نه در مورد یک کالای خاص بلکه در مورد برند خود تبلیغ می کنند. به طور کلی مدیریت برند مدیریت ادراکات مصرف‌کننده است لذا از طریق اثرگذاری بر ذهن و احساسات مخاطب می‌توان یک نام تجاری را ایجاد کرد و آن را ارتقاء داد.

نام تجاری قوی که به درستی و به روش علمی تعریف شده باشد،باعث افزایش فروش، ایجاد وفاداری مشتری، ایجاد ارزش برای نام تجاری و مهمتر از همه ،کاتالیزوری برای رشد کسب و کار خواهد بود از طریق ایجاد انگیزه در مصرف کنندگان برای خرید محصول شما.

نام تجاری نیز شامل عوامل دیگری است ، که شامل آن دسته از ویژگی های منحصر به فرد است که باعث تشخیص محصول شرکت از محصولات رقیب و یا محصولات نزدیک می گردد، که البته ان نیز به کیفیت محصول و سیاستهای شما در زمینه نحوه انجام کار تجاری شما، و اینکه شما چگونه توسط دیگران درک (درک مشتری از کسب و کار ما) شده اید.

برندینگ یک پدیده چند رشته ای و میان رشته ای است ، که آخرین تکنیک ها و نظریه های انسان در حوزه بازاریابی و فروش است ، این رشته شامل چهار سررشته است که پرداختن به هر یک می تواند گامی موثر در خلق برند داشته باشد .

از سر حضور در بازار = فروش

از سر حضور در اذهان عموم = تبلیغات

از سر تولید = کیفیت

از سر منابع انسانی = نیروهای کار ما چقدر برند ما را قبول دارند

پنج شاخص پایه در زمینه برندینگ که هر برندی ملزم به داشتن آنهاست :

برند آگاهی ، حضور و شناخت در بین مردم

احترام و تمایلی که به برند وجود دارد

میزان حل مشکلات برای مخاطب

تمایز در بین رقبا

پیوند عاطفی با مشتری

پایه و اساس هویت تجاری طراحی گرافیک است . گرافیک است که می تواند هویت برند را به طرز چشمگیری به نمایش درآورد . ما مهترین اقدمات هویت سازی برند را در ۱۳ فاز و ۲۰۰ مرحله برایتان طراحی و تدوین کرده ایم :

هویت کلامی / هویت بصری / هویت اداری / هویت نمایشی / هویت ویدیو مارکتینگ / هویت تجارت الکترونیک / هویت رسانه های اجتماعی / هویت بسته بندی / هویت داخلی / هویت نمایشگاهی / هویت فروشگاهی / هویت محیطی / برند بوک ( brand book )

شرکت یک کسب ، با تکیه بر پایه تجربیات گذشته و پژوهشهای انجام شده در زمینه مشاوره بازاریابی و تبلیغات ، برندینگ و همچنین بهره مندی از مشاوران خلاق و ایجاد اتاق های فکر می تواند در راستای مشاوره تبلیغات و بازاریابی ، طراحی ، ساخت و مدیریت تبلیغاتی برند شما ، خدمات متفاوتی را ارائه دهد

به فکر کسب و کارتان هستیم . در جلسات مشاوره هویت سازی برند ما می توانیم از صفر تا صد نیازهای طراحی هویت برند شما را ایده پردازی ، طراحی و تولید کنیم 

با زدن دکمه زیر و انتخاب روز جلسات مشاوره می توانید از هم اکنون برای هویت سازی برند خود برنامه ریزی نمائید ، ضمنا با انتخاب گزینه جلسه رایگان می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان به صورت حضوری یا تلفنی برای شناخت هرچه بهتر خدمات استفاده نمائید 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *