پیک آلفا چیست؟

این پست را به اشتراک بگذارید :

پیک آلفا چیست؟

پیک آلفا چیست؟

بیست دقیقه قبل از خواب و بیست دقیقه بعد از بیداری در آلفا هستین. بالاترین سطح آلفا در لحظه ایه که داره خوابتون میبره و درست در لحظه ای که بیدار می شین و به اون می گن پیک آلفا.
بر اساس حالتی که آدم ها در امواج آلفای قبل از خوابشون دارن، آدم ها به سه دسته تقسیم می شن:

۱ – انسان هایی که قبل از خواب، مثبت اما رویایی می اندیشند.
۲ – انسان هایی که قبل از خواب، مثبت اما واقعی می اندیشند.
۳ – انسان هایی که قبل از خواب، منفی و منفی و منفی می اندیشند!
لطفا” فکر کنید ببینید شما جزو کدوم دسته هستین؟ به خودتون هم، دروغ نگین، اگه جزو اون هایی هستین که قبل از خواب همه ی غصه های زندگیتون رو مرور می کنید و یا به حوادث و اتفاقاتی که ناراحتتون کرده، فکر می کنید، اون وقت باید بگم متاسفانه جزو دسته ی سومین! اگه یه آدمی ناراحتتون کرده و شما تو خلوت قبل از خوابتون، دارید مرور می کنید که چه کارهای بدی کرده، یادتون باشه دارید باعث می شین که اون رفتار در اون آدم تکرار بشه!
عجیبه! اما شما بسیاری از حوادث زندگیتون رو بر اساس این که در حالت آلفا چه طوری فکر می کنین، می سازین! چه آلفای قبل از خواب و چه در زمان هایی که روی چیزی تمرکز می کنین و در اصل دچار خلسه می شین. ذهن شما، مثل قابلمه ی جادوگری می مونه!
چی توش می پزین؟!

توجه کنید وقتی یک دفعه می رین توی عالم هپروت و ساعت ها به مشکلات مالی، یا عشقی، یا شکست های زندگیتون فکر می کنین یا به این که اونقدر که باید خوب باشین، نیستین، یادتون باشه توی یک حالت خلسه قرار گرفتین و امواج آلفا تولید کردین! و در بالاترین حالت تلقین پذیری، یه جور هایی بدون این که خودتون بدونین، خودتون یا دیگران رو ، هیپنوتیزم کردین و دارین باعث می شین تا همه ی اون چیز های بد در روز های آینده به شکلهای جدید برای شما یا دیگران، تکرار بشه!!! حتی وقتی اینقدر غرق دیدن یه فیلم غمگین می شین که خودتون رو جای قهرمان اون می گذارین، و های های گریه می کنین، لطفا” مراقب امواج آلفایی که تولید می کنین باشین! دوست دارین اون حوادث رو واسه ی خودتون بسازین؟!
اگر ما نا آگاهانه خیلی حوادث رو به زندگیمون دعوت کردیم، می تونیم آگاهانه اون ها رو درست کنیم و از نیروهامون در جهت ساخت حوادث خوب استفاده کنیم!
تمرین : این یه تکنیک بوداییه، به نام بعدی!
تمرین کنین که کنترل فکرتون رو در یک ساعت به عهده بگیرین و اگه در طی مراقبه، فکری به سراغتون اومد که منفی بود، اصلا” خودتون رو شماتت نکنین! فقط سریع به خودتون بگین: بعدی! و یه فکر دیگه رو جایگزینش کنید. اگه فکر بعدی هم منفی بود باز بگین بعدی و برین سراغ فکر بعدی. اینقدر که یک فکر مثبت به وجود بیاد.
کار خیلی سختیه اما یادتون باشه مردی که کوه رو جابه جا کرد، همون بود که اولین سنگریزه رو برداشت!

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.