BRANDING

Brand Identity Service

هویت برند یکی از مهمترین فرآیندهای ایجاد حس تفاوت در انتخاب های مشتریست. جایگاهی که علاوه بر زمان ، هزینه ای همیشگی نه تنها مادی بلکه به صورت معنوی نیز برای کسب و کار ما نیز بهمراه دارد. کسب و کارهایی که گسترش حرفه ای خود را منوط به فرآیند برندینگ دانسته اند به درستی راه سبقت از رقبا، ترغیب مخاطب، ایجاد حس اعتماد و حضور مدام در بازار را درک کرده اند.

هویت برند را نظیر هویت یکی از دوستان خود در نظر بگیرید که از نام او، ظاهر، شخصیت، نحوه گفتار، رفتار و مسلک و استایل شخصی به همراه عناصر مشابه دیگر تشکیل شده است. معنی کلی هویت برند این است که واقعا شما چه کسی هستید؟ 

هویت برند مجموعه بزرگی از موارد سمعی و بصری و المان هایی است که بیان کننده برند و شکل دهنده تصویر در ذهن مخاطب آن است.

خدمات برندینگ یک کسب یکی از پرطرفدارترین خدمات ارائه شده از سمت تیم خدماتی یک کسب می باشد که پس از گذشت یک دهه تنوانسته به بیش از پانصد پروژه شکل ، ظاهر و هویت ببخشد. 

ما این خدمات را در قالب ۱۰ فاز اجرایی برای کسب و کار شما تدوین کرده ایم ( تدوین نهایی خدمات برندینگ یک کسب | ۱۳۹۸ ) 

BRAND BOOK

BRAND GUIDELINES

و در پایان برند‌بوک که راهبرد برند یا راهنمای سبک نیز خوانده می‌شود، مجموعه قواعدی‌ست که ساز‌و‌کار عملکرد برند شما، مؤلفه‌های اصلی آن و اهداف اصلی‌اش را توضیح می‌دهد. برند‌بوک‌ها بر همه تعاملات و پویش‌های بازاریابی و کلیه محصولات یا خدمات تأثیر‌گذار‌ند. برند‌بوک‌ها مانند راهبرد‌های استراتژیک عمل می‌کنند و تمام وجوه برند شما را پوشش می‌دهند.

برند بوک

دست پخت ما

هیچ چیز قطعی نیست

نکته : مبلغ نهایی هر پروژه بعد از برگزاری جلسات مشاوره برندینگ ( حضوری | تصویری ) معین خواهد شد 

شروع داستان برند شما

جهت دریافت یک جلسه مشاوره رایگان برندینگ ( تلفنی | حضوری | تصویری ) فرم را پرکنید

همکاران ما به سرعت جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم 

تماس با ما