در یک کسب چه خبر است ؟

Consulting

خدمات مشاوره کسب و کار

Learning

دوره های آموزشی

Advertising

کمپین های تبلیغاتی

Branding

هویت سازی برند

Business consulting

مشاوره کسب و کار
مشاوره خلق برند
brand creation consulting

دوره های آموزشی

Business Education Courses

یکی از راههای کلیدی در راستای کاهش هزینه ها ، استفاده از تجربیات دیگران است . گاها با بکارگیری آموزه های دیگران سالها در زمان و هزینه راه اندازی ، مدیریت و ماندگاری کسب و کارمان صرفه جویی می کنیم . 

آموزش های یک کسب مبتنی بر دانش روز و تجربیات سالها ارائه خدمات آموزشی به انواع کسب و کارهاست و بدون شک می تواند مسیرهای دشوار کسب و کار را برای شما و تیمتان هموار کند .

ما در یک کسب به این معتقدیم که آموزش جزوی از رسالت حضور ماست تا بتوانیم دست در دست هم مسیری آسان برای رشد کسب و کارها ایجاد کنیم . 

دوره های در حال اجرای یک کسب
دوره به زبان فارسی
سطح پیشرفته
دوره به زبان فارسی
سطح پیشرفته
دوره به زبان فارسی
محصول ویژه
تمام سطوح

کمپین های تبلیغاتی

Advertising campaigns

کمپین تبلیغاتی مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی چندجانبه است که قبل از هر چیز پیام هدف کمپین مشخص شده، مخاطب تعیین شده و با برنامه‌ریزی دقیق، بکوشد پیام مناسب در دوره زمانی مناسب با بودجه مناسب برای مخاطب مناسب ارسال شده و تعداد بیشتری از مخاطبان را برای نزدیک تر کردن ارتباط با مالک کمپین، ترغیب نماید. کمپین تبلیغاتی بدون تعریف معیار عددی مشخص برای سنجش کارایی، بی معنی است.

در واقع یک کمپین تبلیغاتی مجموعه ای از برنامه های مستقل اما هماهنگ است که تمام حوزه های تبلیغاتی، رسانه ای، پیشبردی و روابط عمومی در مورد یک کالا، خدمت یا بنگاه اقتصادی را در رسانه های مختلف صوتی، تصویری، چاپی و محیطی پوشش می دهد. به صورتی که با یک محتوا و مضمون مشترک، اما پیام های متنوع و گوناگون در یک دوره زمانی معین و با بودجه ای مشخص برای دستیابی به هدف های کمی و کیفی معین طراحی و اجرا می گردد.

برنامه کمپین تبلیغاتی، طرح اولیه یا پیش نویسی است که مراحل طراحی و اجرای یک برنامه تمام عیار ارتباطات بازاریابی را شامل می شود که شرح وظایف و اقدامات را در هر مرحله از برنامه توسعه فروش یک محصول مشخص می کند.

هویت سازی برند

Brand identity

هویت برند یکی از مهمترین فرآیندهای ایجاد حس تفاوت در انتخاب های مشتریست. جایگاهی که علاوه بر زمان ، هزینه ای همیشگی نه تنها مادی بلکه به صورت معنوی نیز برای کسب و کار ما نیز بهمراه دارد. کسب و کارهایی که گسترش حرفه ای خود را منوط به فرآیند برندینگ دانسته اند به درستی راه سبقت از رقبا، ترغیب مخاطب، ایجاد حس اعتماد و حضور مدام در بازار را درک کرده اند.

هویت برند را نظیر هویت یکی از دوستان خود در نظر بگیرید که از نام او، ظاهر، شخصیت، نحوه گفتار، رفتار و مسلک و استایل شخصی به همراه عناصر مشابه دیگر تشکیل شده است. معنی کلی هویت برند این است که واقعا شما چه کسی هستید؟ 

هویت برند مجموعه بزرگی از موارد سمعی و بصری و المان هایی است که بیان کننده برند و شکل دهنده تصویر در ذهن مخاطب آن است.

آمار و ارقام همیشه مهم هستند

بیش از ۱۳ سال تلاش مدام تیم آموزشی و خدماتی یک کسب امروزه ارقامی را آفریده که با افتخار می گویم به تنهایی آن را بدست نیاورده ایم . این حاصل یک کار گروهی منسجم است 

۰
مشتریان
۰
پروژه اجرایی
۰
دانشجویان
۰
رویداد آموزشی
۰
کارآموزان
۰
کارگاه آموزشی